Výpredaj až mínus 60%
Kusové koberce až mínus 60%
Koberec s tlačeným vzorom
Koberec s plastickým vzorom až mínus 40%
Bytové PVC až mínus 40%
Strihaný koberec až mínus 40%
Výpredaj kusovky
Uzlíkový koberec až mínus 40%

Po stopách Kobercov Trend 1.6.2017

Vydajte sa po stopách našich predajní na Slovensku a v Českej republike a získajte zľavu až 60% na celý sortiment! Stačí si len vytlačiť hraciu kartu tu, alebo si ju môžete vyzdvihnúť v jednej z predajní Koberce Trend a môžete vyraziť. Cieľom je nazbierať čo najviac pečiatok a už od ôsmich pečiatok sa môžete tešiť na zľavu 30%. V každej predajni dostanete jednu pečiatku, a čím viac ich nazbierate, tým väčšiu zľavu získate.  Súťaž sa bude konať v termínoch 1.6.2017 - 30.9.2017 a aj po ukončení si budete môcť vybrať výhru až do 15.10.2017. Viac informácií ohľadom pravidiel súťaže a hraciu kartu nájdete tu.

Po stopách Kobercov Trend

Novo rozšírená kolekcia kusoviek na predajniach 6.2.2017

Vážení zákazníci, na všetkých predajniach sme pre vás teraz rozšírili kolekciu o viac než 1600 kusových kobercov. Príďte sa presvedčiť.

Novo rozšírená kolekcie kusoviek na predajniach

Novinka - metrážne koberce "Love Vintage" 26.10.2016

Novú kupónovou kolekciu bytových kobercov "Love Vintage" nájdete na predajniach Bratislava, Liptovský Mikuláš a Kobraj Košice. Fotky si môžete pozrieť tu.

Novinka - bytové koberce

PURE CLICK - nová kolekcia vinylových podláh 15.7.2016

Táto nová kolekcia kombinuje všetky už známe klady vinylových podláh - jedinečný a prirodzený vzhľad, odolnosť proti poškodeniu a poškriabaniu vďaka silnejšej nášľapnej a PUR vrstve, vodeodolnosť, tepelnú izoláciu, recyklovateľnosť, dlhšiu životnosť a ľahkú údržbu. V novej ponuke je revolučný štvorstranný zaklikávací systém Dream Click, ktorý umožňuje skladanie vinylových dielcov do viacerých vzorov, jednoduchšiu pokládku. Dve varianty pre rôzne záťaže podláh - prevedenie  40  je vhodné do všetkých miestností v bytových a stredne komerčných priestoroch (záťaž 32) a prevedenie  55  je vhodné do všetkých miestností v bytových a komerčných priestoroch (záťaž 33).

 

PURE CLICK - nová kolekcia vinylových podláh
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.