zlava 31% na vsetko
Výpredaj kusovky
Koberec s plastickým vzorom až mínus 40%
Bytové PVC až mínus 40%
Uzlíkový koberec až mínus 40%

Výtvarná súťaž pre deti 15.6.2017

V termínoch od 15.6. do 15.9.2017 bude prebiehať detská súťaž na tému Milujeme rodinu. Motivujte svojich najmladších, nech sú kreatívni a namaľujú Vašu rodinu, ako si užívate spoločné chvíľky a čo spoločne robíte najradšej! V hre je kusový koberec podľa vlastného výberu a už pri zapojení sa do súťaže sa môžete tešiť na 20% zľavu na Váš nákup! Do súťaže sa zapojíte tak, že hotový výkres prinesiete na akúkoľvek  predajňu Koberce Trend na Slovensku alebo v Čechách. Na konci súťaže bude na každej predajni vybraný jeden výherný obrázok, a zákonný zástupca autora získa poukaz v hodnote 19€ na nákup kusového koberca.

DETI DEŤOM

Po ukončení súťaže sa budú obrázky ďalej dražiť medzi zamestnancami Koberce Trend a vydražené peniaze poputujú vo forme hračiek do detského oddelenia vybranej nemocnice.

Budeme veľmi radi, ak sa do súťaže zapojíte aj Vy a touto cestou nám pomôžete urobiť dobrý skutok.

 

Letná výtvarná súťaž pre deti

Vinylové podlahy teraz so zľavou 26% 2.6.2017

Vinylové podlahy PURE CLICK teraz so zľavou 26% len na kamenných predajniach Koberce Trend. Z ceny 37,90€/ m2 zlacnené na 27,99 €/ m2.

Vinylové podlahy teraz so zľavou 26%

Po stopách Kobercov Trend 1.6.2017

Vydajte sa po stopách našich predajní na Slovensku a v Českej republike a získajte zľavu až 60% na celý sortiment! Stačí si len vytlačiť hraciu kartu tu, alebo si ju môžete vyzdvihnúť v jednej z predajní Koberce Trend a môžete vyraziť. Cieľom je nazbierať čo najviac pečiatok a už od ôsmich pečiatok sa môžete tešiť na zľavu 30%. V každej predajni dostanete jednu pečiatku, a čím viac ich nazbierate, tým väčšiu zľavu získate.  Súťaž sa bude konať v termínoch 1.6.2017 - 30.9.2017 a aj po ukončení si budete môcť vybrať výhru až do 15.10.2017. Viac informácií ohľadom pravidiel súťaže a hraciu kartu nájdete tu.

Po stopách Kobercov Trend

Novo rozšírená kolekcia kusoviek na predajniach 6.2.2017

Vážení zákazníci, na všetkých predajniach sme pre vás teraz rozšírili kolekciu o viac než 1600 kusových kobercov. Príďte sa presvedčiť.

Novo rozšírená kolekcie kusoviek na predajniach
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.