Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.sk
PVC-39%
Salamanca
vinyl
výprodej
FOREST
rohozky
Zatazovy koberec

Predajňa Bratislava do odvolania zatvorená 12.9.2018

Vážení zákazníci, predajňa Bratislava je z tech. príčin do odvolania zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.

Výpadok elektriny na predajni v Bratislave

Akcia na september 1.9.2018

V septembri ponúkame na predajniach za akčnú cenu luxusné PVC, vybrané vzory so zľavou 39%, za 5,99€/m2. Exkluzívne v našej sieti máme strihany metrážový koberec De La Vega za 11,90€/m2, metrážový koberec v šedých tónoch s plastickým vzorom Mozaik za 10,90€/m2, luxusný strihaný metrážový koberec Salamanca za 13,90€/m2 a praktické vinylové podlahy Pure Click za 25,99€/m2.

Máme akciu aj pre členov TREND FAMILY, zľava 40% na PVC Rumba :-)

Na e-shope sme vybrali ďalšie kusovky na výpredaj, so zľavou až 60%!

Akcia na september

Predajňa Spišská Nová Ves-dopravné obmedzenia 22.8.2018

Vážený zákazníci, z dôvodu uzávierky ulice J.Hanulu v Spišskej Novej Vsi sa na predajňu Koberce Trend dostanete cez centrum mesta - Zimná ulica, smer OC Madaras. Obchádzka je značená náhradným značením. Na kruhovom objazde použite prvý výjazd a po 200m odbočte doprava. Prípadne kontaktujte predajňu na tel. čísle 053/4410211.

Predajňa Spišská Nová Ves-dopravné obmedzenia

Rohožky - produkt mesiaca 1.8.2018

Je stále dobre počasie vyraziť von! Blato a obavy môžu zostať za dverami, až sa vrátite večer domov :-) Celý mesiac september rohožky so zľavou 10% na predajniach Koberce Trend. Stačí si vybrať z mnoho druhov a vzorov.

rohožky
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3 | 4

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x