späť na zoznam

Horúca augustová ponuka

Horúca augustová ponuka

Exkluzívne v našej sieti predajní v auguste strihaný metrážový koberec De La Vega za 11,90€/m2, metrážový koberec v šedých tónoch s plastickým vzorom Mozaik za 9,90€/m2, luxusný strihaný metrážový koberec Salamanca za 13,90€/m2 a praktické vinylové podlahy Pure Click sú za 27,99€/m2.

Letná akcia na tri vybrané vzory metrážových kobercov so zľavou 50% pre členov TREND FAMILY a pre tých, ktorí nie sú členmi, so zľavou 40%!

Navštívte jednú z naších predajní a nechajte si poradiť od naších odborných poradcov.

1.8.2018

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x