späť na zoznam

Výhercovia letnej výtvarnej súťaže pre deti

Hlasovacia súťaž o kusovku mesiaca v júli

Ďakujeme za všetky obrázky! Výhercovia pre jednotlivé predajne sú uvedení v tabuľke nižšie. Výhra, poukaz na kusový koberec podľa vlastného výberu v hodnote 19€ je platná do konca roka 2017. Všetci výhercovia boli kontaktovaní emailom alebo telefonicky. Gratulujeme.

DETI DEŤOM

Po ukončení súťaže sa budú obrázky ďalej dražiť medzi zamestnancami Koberce Trend a vydražené peniaze poputujú vo forme hračiek do detského oddelenia vybranej nemocnice.

 

Predajňa Meno Vek Bydlisko
Bratislava  súťaže sa nikto nezúčastnil    
Čadca Paľko Mrmus 17rokov Čierne pri Čadci
Dubnica nad Váhom Jakuš Filip 8rokov Dubnica nad Váhom
Liptovský Mikuláš Tatiana Durná 15rokov Liptovský Mikuláš
Partizánske Nicolas Schmidt 11rokov Partizánske
Senica Natália Konečná  8rokov Senica
Spišská Nová Ves Zoja Vaverčáková 10rokov Spišská Nová Ves
Topoľčany Pastorková Emília  7rokov Čadca
Trnava Jakub Koller 9rokov Majcichov
1.10.2017

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x