|

Trend Business

Spoločnosť KOBERCE TREND má na trhu s podlahovými krytinami už dlhoročnů tradíciu a skúsenosť.

Spektrum našich vel’koobchodných zákazníkov je široké. Od predajcov podlahových krytín, cez stavebné a developerské firmy, profesionálnych podlahárov, inštitúcie ako školy, až po architektov a designová štúdia.

Tovar dodávame priamo od výrobcov a dbáme pri tom hlavne na kvalitu a rôznorodosť. V našom všestrannom sortimente nájdete podlahové krytiny za výhodnú cenu, pre malé aj vel‘ké projekty, ale aj designové „kúsky“ pre naozajstný luxus.

Tento sortiment sa skladá hlavne z metrážových a kusových kobercov, vinylových a laminátových podláh a PVC krytín. To všetko v širokej palete od najmodernejších vzorov až po klasické dekory a v neposlednom rade aj vzory vyrobené priamo na mieru podl‘a požadaviek klienta. Tato široká škála Vám umožňuje naplniť všetky predstavy svojich klientov a získať pre nich tovar za výhodnejšie ceny.

Poskytujeme nadštandardné služby a pomoc pri výbere vhodnej podlahovej krytiny.

Zaišťujeme všetky služby, čo sa týka zamerania a konzultácie až po dopravu a pokládku.

K dispozícii Vám stojí tiež naše predajne po celej SR a ČR, ktoré môžu slúžiť ako zázemie pre jednanie s klientmi, ale hlavne tu môžete využiť podporu a poradenstvo naších odborných poradcov a technikov s dlhoročnými skúsenosťami.

Neváhajte nás kontaktovat ohl’adne novej spolupráce!

 

A čo Vám spolupráca s nami prinesie? Sú to hlavne:

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.