-31% na všetko
Traffic
Akcia_školy
zátěžový koberec
Travní koberec -34%
vinyl -31%
mosaik-31%
PVC-31%
satino-31%

Vpustite domov novú energiu! 1.5.2019

Jar je tu, vpustite novú energiu aj k sebe domov a môžete začať od podlahy.

Máme pre vás jarné novinky :-) Uzlíkový metrážny koberec Traffic v prírodných farbách za 11,90 €/m2. Vinylové podlahy pre lepenie sú teraz za akčnú cenu, so zľavou 20%, od 15,99 €/m2. Rôzne druhy trávnych kobercov v šírke 2m a 4m sú so zľavou 34%, od 2,90 €/m2.
Veľký výber metrážnych kobercov v rôznych prevedení a farieb je na predajniach Koberce TREND samozrejmosťou.
Je jednoduché jarnú zmenu rýchlo začať s novým farebným kobercom. Vo výpredaji máme nové vzory kusových kobercov so zľavou až 60%.

Vpustite domov novú energiu!

Liptovský Mikuláš, upravená otváracia doba 5.4.2019

Od 8.4.2019 je upravená otváracia doba na predajni Liptovský Mikuláš a to pondelok - piatok 8-17 hod a sobota 8-13 hod .

Liptovský Mikuláš, upravená otváracia doba

DARČEKOVÉ ŠEKY 4.2.2019

Na našich predajniach môžete taktiež zakúpiť darčekové šeky v hodnote 50€ s platnosťou pol roka.

Šeky je možné uplatniť v našich kamenných predajniach.

Vystavíme Vám taktiež  šek na čiastku podľa vášho priania s platnosťou 6 mesiacov pre kamenné predajne alebo e-shop.

Navštívte naše predajne, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

DARČEKOVÉ ŠEKY

PURE CLICK - nová kolekcia vinylových podláh 15.10.2018

Táto nová kolekcia kombinuje všetky už známe klady vinylových podláh - jedinečný a prirodzený vzhľad, odolnosť proti poškodeniu a poškriabaniu vďaka silnejšej nášľapnej a PUR vrstve, vodeodolnosť, tepelnú izoláciu, recyklovateľnosť, dlhšiu životnosť a ľahkú údržbu. V novej ponuke je revolučný štvorstranný zaklikávací systém Dream Click, ktorý umožňuje skladanie vinylových dielcov do viacerých vzorov, jednoduchšiu pokládku. Dve varianty pre rôzne záťaže podláh - prevedenie  40  je vhodné do všetkých miestností v bytových a stredne komerčných priestoroch (záťaž 32) a prevedenie  55  je vhodné do všetkých miestností v bytových a komerčných priestoroch (záťaž 33).

 

PURE CLICK - nová kolekcia vinylových podláh
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x