|

Akcie

Adventný kalendár 2018 29.11.2018

Aj tento rok sme pre vás pripravili adventný kalendár. Od 1. do 22. decembra nájdete každý deň výhodu, pre členov TREND FAMILY väčšiu, ktorú môžete uplatniť buď v našich predajniach. A máme pre vás prichystanú taktiež súťaž! Zdieľajte na vašom fb alebo instagramovom profile verejne informáciu o adventnom kalendári KOBERCE TREND. Zo zdieľajúcich vylosujeme výhercu kusovky OLYMP cream. Hľadať môžete tajničku, ktorá sa skladá z troch častí. Celú tajničku potom vyplňte na našich stránkach od 16. do 22.12. do pripraveného poľa. Zo správnych odpovedí vylosujeme 23.12. výhercu modernej kusovky. Prajeme príjemné prežitie adventného času.

Adventný kalendár 2016

Správny čas na novinky 26.11.2018

Nové vzory moderných a detských kusových kobercov, ktoré oživia a zateplia váš domov teraz na predajniach, ceny od 25,90€/ks.

Široká ponuka metrážnych kobercov v mnohých prevedeniach a farieb je samozrejmosťou. Nájdete u nás tiež veľký výber PVC.

A vinylové podlahy v prevedení click teraz za akciovú cenu, so zľavou 26%.

Príďte sa inšpirovať.

správny čas na novinky

DARČEKOVÉ ŠEKY 4.11.2018

Na našich predajniach môžete taktiež zakúpiť darčekové šeky v hodnote 50€ s platnosťou pol roka.

Šeky je možné uplatniť v našich kamenných predajniach.

Vystavíme Vám taktiež  šek na čiastku podľa vášho priania s platnosťou 6 mesiacov pre kamenné predajne alebo e-shop.

Navštívte naše predajne, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

DARČEKOVÉ ŠEKY

AKCIA PRE FIRMY A INŠTITÚCIE 1.11.2018

Plánujete do konca roka výmenu podlahových krytín? Pripravili sme pre Vás na záver tohto roku špeciálnu akciu na koberce a PVC, ktoré sú vhodné do kancelárií alebo priestoru s vyššou záťažou.

Radi Vám zrealizujeme celý projekt od poradenstva, zamerania až po pokládku. Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nášho obchodného zástupcu alebo predajňu.

Zľavu obdržíte po predložení živnostenského listu alebo výpisu z obchodného registra. Akcia platí do 31. 12. 2018.

AKCIA PRE FIRMY A INŠTITÚCIE

Široká ponuka kvalitných doplnkov pre podlahy aj vašu domácnosť 30.4.2016

Lepidlá Den Braven Mamut - odolné vlhku, vode a poveternostným vplyvom, sú trvalo pružné. Nájdete taktiež v našich predajniach.

Široká ponuka kvalitných doplnkov pre podlahy aj vašu domácnosť

STAR WARS a MIMONI 15.12.2015

Pre malých aj veľkých sme rozšírili ponuku nášho e-shopu o nové kusovky s motívmi STAR WARSMIMONI . Pozvite si domov svojich obľúbených hrdinov.

 

STAR WARS

E-SHOP metrážne koberce a PVC! Teraz za uvádzacie ceny. 9.10.2015

Vážení zákazníci, aktuálne máme v e-shope i metrážne koberce a PVC!

Kliknite a inšpirujte sa.

E-SHOP metrážne koberce a PVC! Teraz za uvádzacie ceny.

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x