|

Benefity

Poradenstvo od predajcov

Všetci zamestnanci KOBERCOV TREND absolvujú pravidelné školenia ku všetkým našim produktom. V rámci školení sú neustále informovaní o najnovších trendoch v podlahových krytinách. Stále prinášame novinky a módne trendy na náš trh. Kedykoľvek si môžete prísť pre radu ohľadne podlahových krytín k našim predajcom, ktorí Vám pomôžu s vhodným výberom výrobku a riešením na mieru.

Najlacnejší pre všetkých

Našich zákazníkov si veľmi vážime a preto sa snažíme na predajniach predávať kvalitné tovary za čo možno najnižšie ceny tak, aby sa k nám radi vracali. Spokojnosť zákazníkov je najvyššou prioritou značky KOBERCE TREND. Z toho vyplýva naša snaha o Vašu spokojnosť s voľbou, kvalitou, servisom a samozrejme cenou.

Podlahové krytiny pre každý rozpočet

Značka KOBERCE TREND ponúka širokú škálu kobercov, kusových kobercov, laminátových podláh, behúňov a ďalších podlahových krytín a iných doplnkov napr. matrace, garniže a pod. vo všetkých cenových reláciách tak, aby to vyhovovalo Vašim potrebám. Pre našich zákazníkov pripravujeme vernostný program s možnosťou nákupu za ešte výhodnejšie ceny, jedná sa o program TREND FAMILY. Tento program umožňuje nielen čerpanie špeciálnych zliav, ale aj iných výhod.

Kúpiť dnes a vziať si hneď so sebou (Cash and Carry)

Podlahové krytiny na predajni si môžete po zaplatení ihneď odniesť. Predajne KOBERCE TREND majú priamo k odberu veľké množstvo kobercov, PVC, laminátových podláh a behúňov a doplnkového sortimentu.

Viac než 17 rokov skúseností

Na trhu pre Vás pôsobíme už 17 rokov. Predajne KOBERCE TREND sú s týmito skúsenosťami už profesionáli v oblasti podlahových krytín, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Predajne KOBERCE TREND nájdete na viac než 82 miestach v strednej Európe.

Najnovšie trendy v podlahových krytinách

Okrem tradičných klasických podlahových krytín Vám ponúkame aj cenovo dostupné najnovšie trendy. Predovšetkým koberce a kusové koberce v módnych farbách a s modernými vzormi. Počas tohto a v ďalších nastávajúcich rokoch chceme byť lídrom v módnych trendoch a so širokou škálou farieb a vzorov rozširovať sortiment a prispôsobovať sa požiadavkám našich zákazníkov.

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x