Výpredaj až -50%
Kusovky
Plastic
Tlačený vzor
PVC
Akcia_školy

Výpredaj až -50% 14.6.2019

Vážení zákazníci, od 15. 6. až do konca júla sme pre Vás pripravili veľký výpredaj až -50%! Môžete vyberať zo širokej ponuky kobercov, vinylu alebo PVC na predajniach alebo e-shopu! Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme spokojný nákup! Koberce Trend

Výpredaj až -50%

Akú ideálnu podlahu zvoliť? 13.5.2019

Pri rekonštrukcii bývania je výber podlahy jedným z najdôležitejších prvkov. Druh podlahy musíme prispôsobiť typu miestnosti a tiež našim požiadavkám a vkusu.

Materiál voľte v prvom rade podľa toho, akú záťaž od danej miestnosti očakávate a je vždy dobré poradiť sa s odborníkom, ktorý Vám odporučí najvhodnejší materiál. Podľa dizajnérov by sme nemali podlahy v dome prekombinovať a do každej miestnosti zvoliť inú. Ak potrebujete priestor opticky zväčšiť, použite do všetkých miestností rovnakú podlahovú krytinu ideálne bez prechodových líšt.

 

Akú ideálnu podlahu zvoliť?

Akcia pre školy a škôlky 2.5.2019

Dovoľujeme si Vám predstaviť špeciálnu zľavu 30% na všetok sortiment , ktorá je určená školám, škôlkam a záujmovým združeniam pre deti. Zľava sa nevzťahuje na už zlacnený tovar. Pokiaľ Vás ponuka zaujala, inšpirujte sa v najbližšej predajni. Radi Vám taktiež zrealizujeme celý projekt od poradenstva, zamerania až po pokládku. Pre spracovanie ponuky kontaktujte nášho obchodného zástupcu. Akcia platí do 31. 8. 2019.

Akcia pre školy a škôlky

Liptovský Mikuláš, upravená otváracia doba 5.4.2019

Od 8.4.2019 je upravená otváracia doba na predajni Liptovský Mikuláš a to pondelok - piatok 8-17 hod a sobota 8-13 hod .

Liptovský Mikuláš, upravená otváracia doba
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x