späť na zoznam

Adventný kalendár 2018

Adventný kalendár 2016

Aj tento rok sme pre vás pripravili adventný kalendár. Od 1. do 22. decembra nájdete každý deň výhodu, pre členov TREND FAMILY väčšiu, ktorú môžete uplatniť buď v našich predajniach. A máme pre vás prichystanú taktiež súťaž! Zdieľajte na vašom fb alebo instagramovom profile verejne informáciu o adventnom kalendári KOBERCE TREND. Zo zdieľajúcich vylosujeme výhercu kusovky OLYMP cream. Hľadať môžete tajničku, ktorá sa skladá z troch častí. Celú tajničku potom vyplňte na našich stránkach od 16. do 22.12. do pripraveného poľa. Zo správnych odpovedí vylosujeme 23.12. výhercu modernej kusovky. Prajeme príjemné prežitie adventného času.

29.11.2018

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x