späť na zoznam

Rohožky s vlastným motívom

Rohožky s vlastným motívom

Patríte medzi ľudí, ktorí neodolajú novinkám a majú radi nevšedné veci okolo seba? Potom sú rohožky LOGOMAT stvorené priamo pre Vás! Stačí len doraziť do niektorej z našich 10 predajní a objednať si originálny kúsok presne podľa Vášho gusta.

Rohožky s gumovým podkladom a lemom od holandského výrobcu sa hodí ako do vnútorných tak aj vonkajších priestorov. Sú veľmi odolné - voči vode, chladu aj horúčave a ani pri teplotách od -20 do +55 stupňov Celzia sa guma neláme. Z Vašej fotografie dokážeme na rohožke zobraziť až 6 farieb podľa systému RAL a k dispozícii sú rôzne rozmery. Jediná nevýhoda týchto rohožiek je, že si na ne budete musieť počkať cca 6 týždňov, ale dlhú čakaciu dobu Vám potom iste vynahradí originálny kúsok pred Vaším prahom.

26.7.2019
LOGOMAT LOGOMAT1

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu LIMEX ČR, s.r.o. organizačná zložka ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x