Požadovaný text nenalezen. Koberce Trend - koberce-trend.sk
Vinyl
PVC
Smyčka
Dětský
Kusovky
Akcia_školy

Vinyl už od 15,99 €! 1.8.2019

Vážení zákazníci,

od 1. augusta do konca prázdnin sme pre Vás pripravili zľavy naprieč celým sortimentom, napr. vinylové podlahy už od 15,99 € za m2!

 

Vinyl

Rohožky s vlastným motívom 26.7.2019

Patríte medzi ľudí, ktorí neodolajú novinkám a majú radi nevšedné veci okolo seba? Potom sú rohožky LOGOMAT stvorené priamo pre Vás! Stačí len doraziť do niektorej z našich 10 predajní a objednať si originálny kúsok presne podľa Vášho gusta.

Rohožky s vlastným motívom

Akú ideálnu podlahu zvoliť? 13.5.2019

Pri rekonštrukcii bývania je výber podlahy jedným z najdôležitejších prvkov. Druh podlahy musíme prispôsobiť typu miestnosti a tiež našim požiadavkám a vkusu.

Materiál voľte v prvom rade podľa toho, akú záťaž od danej miestnosti očakávate a je vždy dobré poradiť sa s odborníkom, ktorý Vám odporučí najvhodnejší materiál. Podľa dizajnérov by sme nemali podlahy v dome prekombinovať a do každej miestnosti zvoliť inú. Ak potrebujete priestor opticky zväčšiť, použite do všetkých miestností rovnakú podlahovú krytinu ideálne bez prechodových líšt.

 

Akú ideálnu podlahu zvoliť?

Akcia pre školy a škôlky 2.5.2019

Dovoľujeme si Vám predstaviť špeciálnu zľavu 30% na všetok sortiment , ktorá je určená školám, škôlkam a záujmovým združeniam pre deti. Zľava sa nevzťahuje na už zlacnený tovar. Pokiaľ Vás ponuka zaujala, inšpirujte sa v najbližšej predajni. Radi Vám taktiež zrealizujeme celý projekt od poradenstva, zamerania až po pokládku. Pre spracovanie ponuky kontaktujte nášho obchodného zástupcu. Akcia platí do 31. 8. 2019.

Akcia pre školy a škôlky
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu LIMEX ČR, s.r.o. organizačná zložka ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x