Adventní kalendář
detske kusovky
Tessuto
Delavega
Vinylové podlahy
Strihaný koberec
Moderne kusovky
Akcia pre firmy

Info o nefungujúcom telefóne a emailu v predajni Dolný Kubín 12.12.2018

Vážení zákazníci, v predajni Dolný Kubín v súčasnej dobe nefunguje internet ani pevná linka.

Predaj a otváracia doba sú bez obmedzenia.

 

Info o nefungujúcom telefóne a emailu v predajni Liptovský Mikuláš

Adventný kalendár 2018 29.11.2018

Aj tento rok sme pre vás pripravili adventný kalendár. Od 1. do 22. decembra nájdete každý deň výhodu, pre členov TREND FAMILY väčšiu, ktorú môžete uplatniť buď v našich predajniach. A máme pre vás prichystanú taktiež súťaž! Zdieľajte na vašom fb alebo instagramovom profile verejne informáciu o adventnom kalendári KOBERCE TREND. Zo zdieľajúcich vylosujeme výhercu kusovky OLYMP cream. Hľadať môžete tajničku, ktorá sa skladá z troch častí. Celú tajničku potom vyplňte na našich stránkach od 16. do 22.12. do pripraveného poľa. Zo správnych odpovedí vylosujeme 23.12. výhercu modernej kusovky. Prajeme príjemné prežitie adventného času.

Adventný kalendár 2016

Otváracia pracovná doba počas Adventu 27.11.2018

Počas adventných nedieľ 2.12., 9.12., 16.12. a 23.12. sú predajne KOBERCE TREND prevádzkovateľa ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. otvorené rovnako ako v sobotu. Predajne Čadca a Dolný Kubín budú z prevádzkových dôvodov počas adventných nedieľ zatvorené.

V našom adventnom kalendári nájdete počas sviatočných víkendov zvýhodnené ceny! Tešíme sa na vašu návštevu.

Otváracia pracovná doba počas Adventu

Správny čas na novinky 26.11.2018

Nové vzory moderných a detských kusových kobercov, ktoré oživia a zateplia váš domov teraz na predajniach, ceny od 25,90€/ks.

Široká ponuka metrážnych kobercov v mnohých prevedeniach a farieb je samozrejmosťou. Nájdete u nás tiež veľký výber PVC.

A vinylové podlahy v prevedení click teraz za akciovú cenu, so zľavou 26%.

Príďte sa inšpirovať.

správny čas na novinky
Zvoľte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x