|

Luxusny tovar

 

satino

HEBUČKÉ METRÁŽOVÉ KOBERCE SATINO

Kolekcia Satino reprezentuje vysoko kvalitné koberce, ktoré stoja pre luxus a pôvab. Kolekcia ponúka elegantné škálu béžových odtieňov, sýte teplé farby, pastelové tóny a v neposlednom rade aj odtiene šedej. Hladké lesklé vlákno má vlastnosť odrážať slnečné lúče mnohými smermi, čím presvetlí a lichotí každému priestoru. Objavte veľkú škálu farieb a nechajte sa očariť ohromným komfortom, ktorý táto kolekcia prináša. Presvedčí vás hodvábne mäkký povrch, ktorému jednoducho neodoláte.

Tovar je dostupný na objednávku vo všetkých predajniach.

 

   

KOBERCE TREND EXCLUSIVE

Ako už napovedá samotný názov, ide o kolekciu exkluzívneho tovaru, v ktorej je vysoká kvalita samozrejmosťou. Kolekcia ponúka veľmi veľkú škálu farieb, ktorá prichádza v mnohých rôznych spracovaniach. Nechajte si poradiť odbornými poradcami priamo na predajni a objavte ten pravý koberec pre váš domov.

Tovar je dostupný na objednávku vo všetkých predajniach.

Trend exclusive
   
PVC

PVC TREND EXCLUSIVE

Luxusné ako drevená podlaha a zároveň skvele udržiavateľné. Naša excluzivní PVC je pre každého, kto si chce užívať bezstarostný luxus. Široká paleta farieb z ktorej si vyberie každý, vám pomôže presvetliť miestnosť alebo naopak podporiť teplo domova. Kolekcia vyniká krásnym dizajnom, ľahkou údržbou a Vysokú kvalitou. Doprajte si prepychový komfort s Trend Exclusive kolekcií!

Tovar je dostupný na objednávku vo všetkých predajniach.

   

LOVE VINTAGE

Vintage desing nie je bežný a preto je tak mimoriadny. Kolekcia Love Vintage je veľmi rozmanitá a preto v nej ľahko nájdete nový obľúbený kúsok pre vaše bývanie. Osloví vás štýlové farebné variance od retro motívov až po mierne plynúce kvetinové vzory. Moderne prevzaté motívy z minulosti upútajú nielen váš zrak a dodajú vášmu interiéru ten správny šmrnc.

Tovar je dostupný na objednávku vo všetkých predajniach.

Vintage
   
edel

VYSOKO KVALITNÉ METRÁŽOVÉ KOBERCE EDEL

Kolekcia metrážnych kobercov značky Edel Group sa neustále inšpirujú novými trendmi a čerpajú z námetov prírody a spolupráca s holandskými návrhármi. Rovnako ako na praktickosť je kladený veľký dôraz na komfort a kvalitu výrobkov. Koberce Edel sa vyznačujú vysokou hustotou a mäkkosťou vlákna, ktoré dokonale zútulnia váš domov a vnesú do neho nádych a prepychu. Luxusný vzhľad rozžiari každú miestnosť a sofistikované farby inšpirované prírodou vytvorí jedinečnú atmosféru tepla. Inspirijte sa aj vy a vytvorte si domov podľa vašich predstáv.

Tovar je dostupný na objednávku vo všetkých predajniach.

 

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x