|

Prehlásenie o prístupnosti

Internetové stránky www.koberce-trend.sk je tvorené so snahou o dosiahnutie maximálnej prístupnosti svojho obsahu. Spľňajú všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly Web (projekt Zjednotenej organizácie slabozrakých a nevidiacich), novely zákona č 365/2000 Sb i WCAG 1.0.

Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.

HTML dokumenty sú tvorené štrukturálnym XHTML 1.0 Strict. K vizuálnu prezentáciu potom používa kaskádových štýlov (CSS). Kaskádové štýly je možné vypnúť pomocou odkazu Vypnúť CSS (štýly idú potom opäť zapnúť). Táto funkčnosť vyžaduje povolené cookies v prehliadači.

Pre najdôležitejšie navigačné prvky tohto webu sú použité nasledujúce klávesové skratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prehlásenie o prístupnosti
[alt + 1] - úvodná strana
[alt + 2] - kontaktné informácie
[alt + 5] - mapa serveru


Celá prezentáciu je postavená na robustnom publikačnom systéme Moje redakce © s použitím modulu Můj obchod ©, ktorý pre vás dodáva Anawe (www.anawe.cz - užitočný web pre vás).

Ak nájdete na týchto stránkach čokoľvek, čo by podľa vás nezodpovedalo požiadavkám prístupnosti, informujte nás, prosím, urobíme kroky na odstránenie týchto nedostatkov.

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x