|

Služby

PORADENSTVO, INTERIÉROVÝ DESIGN

V predajniach Vám naši vyškolení zamestnanci odborne poradia s výberom podlahovej krytiny, vhodnou farbou, položením, výberom doplnkov aj správnou údržbou.  Zaistiť môžeme taktiež návrh celého interiéru.

konzultace
 
obsivani

REZANIE NA MIERU A OBŠÍVANIE

Vybranú krytinu pre Vás upravíme na požadovaný rozmer.

Koberec po úprave na požadovaný rozmer v našich predajniach radi obšijeme.

 

DOPRAVA A MANIPULÁCIA

Na predajniach je možné dohodnúť dopravu tovaru zakúpeného na našich predajniach.
Ak si objednáte aj profi pokládku podlahy pracovníkmi našej spoločnosti, je tovar doručený priamo až na miesto určenia, zákazník len sprístupní priestory. Nemusíte riešiť dopravu, vynesenie tovaru ani sťahovanie!

doprava
 
pokladka

PROFI POKLÁDKA

Tovar je položený v prípade potreby na nami vopred upravený podklad, zaisťujeme aj sťahovanie nábytku. Súčasťou položenia je montáž doplnkov, ako sú prechodové lišty, sokle a pod. Jedná sa o komplexnú službu na kľúč!

Profesionálnym položením získate záruku 2 roky na pokládku krytiny. Všetko bez starostí!

 

Tu nájdete informácií o profi pokládke, naše referencie alebo si prehliadnite fotografie našej práce pri položení podláh.

 

 

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu LIMEX ČR, s.r.o. organizačná zložka ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x