|

Trend Business

Spoločnosť KOBERCE TREND má na trhu s podlahovými krytinami už dlhoročnú tradíciu a skúsenosť.

Spektrum našich vel’koobchodných zákazníkov je široké. Od predajcov podlahových krytín, cez stavebné a developerské firmy, profesionálnych podlahárov, inštitúcie ako školy, až po architektov a dizajnové štúdiá.

Tovar dodávame priamo od výrobcov a dbáme pri tom hlavne na kvalitu a rôznorodosť. V našom všestrannom sortimente nájdete podlahové krytiny za výhodnú cenu, pre malé aj vel‘ké projekty, ale aj dizajnové „kúsky“ pre naozajstný luxus.

Tento sortiment sa skladá hlavne z metrážových a kusových kobercov, vinylových a laminátových podláh a PVC krytín. To všetko v širokej palete od najmodernejších vzorov až po klasické dekory a v neposlednom rade aj vzory vyrobené priamo na mieru podl‘a požadaviek klienta. Tato široká škála Vám umožňuje naplniť všetky predstavy svojich klientov a získať pre nich tovar za výhodnejšie ceny.

Poskytujeme nadštandardné služby a pomoc pri výbere vhodnej podlahovej krytiny.

Zaisťujeme všetky služby, čo sa týka zamerania a konzultácie až po dopravu a pokládku.

K dispozícii sú Vám tiež naše predajne po celej SR a ČR, ktoré môžu slúžiť ako zázemie pre jednanie s klientmi, ale hlavne tu môžete využiť podporu a poradenstvo naších odborných poradcov a technikov s dlhoročnými skúsenosťami.

 

Fazekaš

Fazekaš Ladislav

obchodný zástupca

ladislav.fazekas@kobercetrend.sk

+ 421 903 797 726

(po-pia 8-18h)

 

 

 

 

A čo Vám spolupráca s nami prinesie? Sú to hlavne:

Zoznámte sa s nami

Firma Koberce Trend je medzinárodne pôsobiaci obchodný reťazec. V SR existuje od roku 1996 a k dnešnému dňu prevádzkuje 63 maloobchodných predajní. Koberce Trend je najväčší obchodný reťazec na Slovensku v sortimente koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky.

Prevádzkovateľ webu ROCHER CONSULTING SR, s.r.o. ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre zlepšovanie prostredia webových stránok, analytické účely a cielenú reklamu. Podmienky a poučenie o spracovaní osobných údajov.

Rozumím
x