Profesionálne realizácie

Prečo si nechať položiť podlahovú krytinu od nás?

  1. 2 roky záruka na prácu aj tovar
  2. Garancia správnosti zamerania priestorov a analýza podkladu (posudzujeme vlhkosť, rovnosť povrchu, typ podkladového materiálu apod.)
  3. Široká sieť predajní na výber tovaru
  4. Zabezpečujeme Trend Family bonusovou kartu na ďalšie zľavy
  5. Pokládka vrátane dopravy a manipulácie t.j. nie je nutné riešiť dopravu a vynášanie tovaru.

Screenshot 2023-09-21 at 23-43-14 Pokládka Koberce Trend

Konzultácia

Po telefonicky dohodnutom termíne Vás navštívi náš špecialista/konzultant v mieste realizácie zákazky, kde dohodnete všetko potrebné – prevedie analýzu podkladu, navrhne prípadné úpravy, prediskutujete vhodnosť zvolenej podlahovej krytiny a doplnkov. Konzultant na mieste urobí cenovú kalkuláciu a navrhne termín realizácie.

Zameranie

Konzultant priestory zameria so snahou o čo najmenšie zvyšky, my zodpovedáme za správnosť zamerania. Konzultant stručne popíše spôsob položenia krytiny. Zo vzoriek je možné vybrať aj doplnky. Nemusíte nič merať!

Doprava a manipulácia

Tovar je dodaný priamo až na miesto určenia pracovníkmi našej spoločnosti, zákazník iba sprístupní priestory. Nemusíte riešiť dopravu, vynesenie tovaru ani sťahovanie!

 Profi pokládka

Tovar je položený v prípade potreby na nami vopred upravený podklad, zabezpečujeme aj sťahovanie nábytku. Súčasťou pokládky je montáž doplnkov ako sú prechodové lišty, sokle apod. Jedná sa o komplexnú službu na kľúč!
Profi pokládkou získate záruku 2 roky na podlahovú krytinu. Všetko bez starostí!

 

Realizácia pokládok

FAZEKAŠ LADISLAV

Obchodní zástupce

+421 903 797 726
Po-Pá 8-17h
 
Obrázok článku
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz